Nr katalogowy: 104

Malarz nieokreślony, XIX w.

Nr katalogowy: 104

Portret hetmana Stefana Czarnieckiego

olej, płótno dublowane;
80 x 61 cm.
estymacja: 17 000 - 20 000 zł