Nr katalogowy: 103

Josef BÜCHE, XIX w.

Nr katalogowy: 103

Róża, 1881

olej, płótno dublowane, 63 x 50 cm;
sygn. z prawej: JBüche/1881 (monogram imienia nieczytelny)
estymacja: 3 000 - 3 500 zł