Nr katalogowy: 100

Marcin JABŁOŃSKI (1801-1876)

Nr katalogowy: 100

Portret młodej kobiety, 1828

olej, płótno; 64 x 48 cm;
sygn. i dat. przy lewej krawędzi: Jabłoński pinx. / 1828
estymacja: 12 000 - 15 000 zł