Nr katalogowy: 98

Józef SIMMLER (1823-1868)

Nr katalogowy: 98

Portret mężczyzny

olej, płótno; 64 x 46,5 cm;
sygn. i dat. p. d.: - J Simmler / 1864
estymacja: 17 000 - 22 000 zł