Nr katalogowy: 97

Hermann KERN (1839-1912)

Nr katalogowy: 97

Lichwiarz

olej, płótno; 47 x 32 cm;
sygn. przy lewej krawędzi: Kern H.
estymacja: 7 000 - 8 000 zł