Nr katalogowy: 96

Malarz nieokreślony, XVIII w. - według pierwowzoru holenderskiego z XVII w.

Nr katalogowy: 96

Scena w karczmie

olej, deska; 26 x 33 cm.
estymacja: 5 000 - 6 000 zł