Nr katalogowy: 94

Malarz nieokreślony, XVIII w.

Nr katalogowy: 94

Zakonnik pogrążony w modlitwie

olej, płótno dublowane;
53 x 40 cm;
estymacja: 4 800 - 5 800 zł