Nr katalogowy: 92

Malarz nieokreślony, XVIII / XIX w.

Nr katalogowy: 92

Martwa natura - para obrazów

olej, blacha;
39 x 31,5 cm (każdy).
estymacja: 12 000 - 14 000 zł