Nr katalogowy: 89

Maria CUKROWICZÓWNA (? - 1899) według François MAROT (1666-1719)

Nr katalogowy: 89

Portret chłopca z białym kołnierzykiem, 1865

olej, płótno; 23 x 18,5 cm;
na odwrocie obrazu autorski napis: z Marotego / Marja Cukrowicz / 18/3 / 865
estymacja: 5 500 - 6 500 zł