Nr katalogowy: 88

Mieczysław REYZNER (1861-1941)

Nr katalogowy: 88

Pieśń wieczorna (Powrót z Komersu), 1913

olej, tektura; 103 x 74 cm;
sygn. i dat. l. d.: Mieczysław Reyzner / 1913
estymacja: 9 000 - 12 000 zł
Cena oferowana 7 000 zł