Nr katalogowy: 77

Soter JAXA-MAŁACHOWSKI (1867-1952)

Nr katalogowy: 77

Morze

olej, płótno naklejone na tekturę; 15 x 22 cm;
sygn. p. d.: S Jaxa
estymacja: 4 700 - 5 600 zł
Cena sprzedaży 6 500 zł