Nr katalogowy: 72

Kazimierz MASTELSKI (1869-1954)

Nr katalogowy: 72

Kwitnące drzewa, 1905

olej, tektura; 20,5 x 28,5 cm;
sygn. i dat. p. d.: K.M. 905
estymacja: 2 000 - 2 400 zł