Nr katalogowy: 54

Samuel CYGLER / ZIEGLER / (1898-1945)

Nr katalogowy: 54

Wnętrze saloniku, 1943-45

olej, płótno;
42 x 43,5 cm.
estymacja: 5 000 - 6 000 zł