Nr katalogowy: 47

Władysław CICHOŃ (1902-1949)

Nr katalogowy: 47

Martwa natura z koszem kwiatów

olej, sklejka, 60 x 66,5 cm;
sygn. p. d.: W. CICHOŃ
estymacja: 3 000 - 3 600 zł