Nr katalogowy: 37

Malarz nieokreślony, włoski, XX w.

Nr katalogowy: 37

Akt, lata 20. XX w.

akwarela, tempera, złota i srebrna farba, ołówek, papier; 53 x 30,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: … (nie odczytane).
estymacja: 3 200 - 3 800 zł