Nr katalogowy: 34

M. CHMIELEWSKA, XX w.

Nr katalogowy: 34

Akt siedzącej kobiety, 1909

olej, tektura; 50 x 25 cm;
na odwrocie napis autorski (?): M. Chmielewska / - Kraków / 1909 15/X
estymacja: 4 000 - 4 800 zł