Nr katalogowy: 27

Bolesław BARBACKI (1891-1941)

Nr katalogowy: 27

Portret mężczyzny, 1926

olej, płótno; 51 x 39 cm;
sygn. i dat. l. d.: Barbacki B. / 26
estymacja: 4 000 - 4 800 zł
Cena sprzedaży 4 000 zł