Nr katalogowy: 26

Nr katalogowy: 26

Portret kolekcjonera - Karola Zolicha, 1942

olej, płótno; 65 x 50,5 cm;
sygn. l. g.: WWeiss / 1942
estymacja: 23 000 - 27 000 zł