Nr katalogowy: 19

Jaroslav OTCENASEK (1909-1972)

Nr katalogowy: 19

Przystań, 1958

litografia barwna, papier; 30,5 x 51 cm (wymiar odbitki),
sygn. p. d.: Otcenasek 58 (ołówkiem)
estymacja: 1 800 - 2 200 zł