Nr katalogowy: 18

Fryderyk PAUTSCH (1877-1950)

Nr katalogowy: 18

Kondukt żałobny z marynarzami

olej, tektura; 35 x 24,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: FPautsch (ołówkiem).
estymacja: 8 500 - 10 000 zł