Nr katalogowy: 16

Nandor VAGH-WEINMANN (1897-1978)

Nr katalogowy: 16

Pejzaż z wozem

olej, płyta, 50 x 61 cm;
sygn. na odwrocie
estymacja: 1 200 - 1 400 zł
Cena sprzedaży 1 000 zł