Nr katalogowy: 9

Antoni KOZAKIEWICZ (1841-1929)

Nr katalogowy: 9

Wypadek na polowaniu, 1870

olej, płótno dublowane; 38,4 x 47,4 cm;
sygn., dat. i opisany u dołu: A. Kozakiewicz Wien 1870.
estymacja: 30 000 - 36 000 zł