Nr katalogowy: 5

Wlastimil HOFMAN (1881-1970)

Nr katalogowy: 5

Portret mężczyzny, 1939

olej, sklejka; 41 x 35 cm;
sygn. przy krawędzi: Wlastimil Hofman Tarnopol 1939
estymacja: 15 000 - 18 000 zł