Nr katalogowy: 308

Halina WRZESZCZYŃSKA (1929-2018)

Nr katalogowy: 308

Kompozycja, ok. 1990

akryl, płótno; 80 x 100 cm;
sygn. p. d. H. Wrzeszczyńska,
estymacja: 10 500 - 12 500 zł