Nr katalogowy: 384

Jolanta RUTKOWSKA

Nr katalogowy: 384

Pejzaż jesienny, 2017

olej, płótno; 50 x 60 cm;
opisane na odwrociu: 2017
estymacja: 4 800 - 5 800 zł