Nr katalogowy: 383

Zbigniew KOWALEWSKI (1914-2004)

Nr katalogowy: 383

Zuzanna V, 1990

olej, płótno; 75 x 89 cm;
sygn. i dat. l. d.: Z. Kowalewski 90;
estymacja: 2 000 - 2 400 zł