Nr katalogowy: 382

Cecylia WODNICKA-ZĄBKOWSKA (ur. 1926)

Nr katalogowy: 382

Jesień, 1989

olej, płótno; 70 x 80 cm;
sygn. i dat. C.WODNICKA 89;
estymacja: 2 500 - 3 000 zł