Nr katalogowy: 380

Stanisława PIETRZAK-KRUPIŃSKA (ur. 1939)

Nr katalogowy: 380

Do gwiazd, 1999

olej, płótno; 33 x 27 cm;
sygn. i dat. p. d. SPK [monogram] 1990 [w prostokącie];
estymacja: 3 500 - 4 000 zł
Cena sprzedaży 3 000 zł