Nr katalogowy: 360

Zdzisław GŁOWACKI (1919-1987)

Nr katalogowy: 360

Bez tytułu

olej, płótno; 65 x 54 cm;
sygn. p. d.: Głowacki.
estymacja: 3 100 - 3 700 zł