Nr katalogowy: 349

Tomasz DOMINIK (ur. 1955)

Nr katalogowy: 349

Brockhaus lexikon: Automobil, 2018

litografia, papier; 70 x 100 cm (wymiar arkusza);
sygn., dat. i opisana u dołu: „Brockhaus lexikon: Automobil”,
estymacja: 2 000 - 2 400 zł