Nr katalogowy: 346

HALICKA ALICJA (1894 - 1975)

Nr katalogowy: 346

Plac de la Concorde w Paryżu,1955

litografia, papier; 50 x 65 cm (wymiar arkusza);
sygn., dat. i opisana u dołu: 96/220 / Halicka 1955 (ołówkiem).
estymacja: 3 000 - 4 000 zł
Cena sprzedaży 2 500 zł