Nr katalogowy: 343

Henryk OPAŁKA (1929-2018)

Nr katalogowy: 343

Cień krajobrazu, 1996

litografia, papier; 55,5 x 67,5 cm (wymiar arkusza w świetle oprawy);
sygn. p. d.: H. Opałka (ołówkiem), śr. d.: Litografia 4/13 (ołówkiem),
estymacja: 2 000 - 2 400 zł
Cena sprzedaży 2 400 zł