Nr katalogowy: 339

Jan DOBKOWSKI (ur. 1942)

Nr katalogowy: 339

Portret rodzinny, 1985

akwarela, gwasz, papier; 32 x 48 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: JAN DOBKOWSKI 85 (ołówkiem), l. d.: "PORTRET RODZINNY" (ołówkiem).
estymacja: 5 000 - 6 000 zł
Cena sprzedaży 5 000 zł