Nr katalogowy: 330

LURCZYŃSKI MIECZYSŁAW (1907 - 1992)

Nr katalogowy: 330

Pejzaż miejski

olej, płyta; 74 X 54 cm;
sygn. p. d.: LURCZYŃSKI
estymacja: 3 000 - 4 000 zł
Cena oferowana 2 000 zł