Nr katalogowy: 328

Marian MALINA (1922-1985)

Nr katalogowy: 328

Martwa natura z arbuzem, 1956-1959

olej, płótno; 35 x 40,5 cm;
sygn. i dat. l. g. : M. Malina / 56-59.
estymacja: 3 400 - 4 100 zł