Nr katalogowy: 324

Irena RUMIŃSKA-WIŚNIOWSKA, XX w.

Nr katalogowy: 324

Willa na tle gór

olej, płótno; 47 x 39 cm;
sygn. p. d.: I. W.
estymacja: 2 000 - 2 400 zł