Nr katalogowy: 323

Zofia PUSZCZYŃSKA (1907-1985)

Nr katalogowy: 323

Pejzaż miejski, 1977

olej, płótno; 61 x 47 cm;
sygn. i dat. p. d.: Z. Puszczyńska / 77 r;
estymacja: 2 500 - 3 000 zł