Nr katalogowy: 322

Ron VAN DER WERF (ur. 1958)

Nr katalogowy: 322

Kompozycja, 2003

olej, akryl, płyta; 48,5 x 98 cm (w świetle oprawy);
sygn. I dat. p. d.: Ron V/D Werf MMIII.
estymacja: 2 200 - 2 600 zł