Nr katalogowy: 319

Stanisława BOLESŁAWSKA (ur. 1929)

Nr katalogowy: 319

Postacie, 1963

olej, płótno; 79 x 62,5 cm;
sygn. i dat. l. d.: Bolesławska 63.;
estymacja: 2 000 - 2 400 zł
Cena oferowana 1 800 zł