Nr katalogowy: 317

Krzysztof DUDZIŃSKI / KA DEE /, (ur. 1953)

Nr katalogowy: 317

Motyl, 1982

olej, technika własna, płótno; 100 x 80 cm;
na odwrocie opis autorski: KRZYSZTOF DUDZIŃSKI / huile sur toile / 100 x 80 / tytuł: Motyl.
estymacja: 6 000 - 7 200 zł