Nr katalogowy: 315

Piotr TUREK (ur. 1961)

Nr katalogowy: 315

Rozmowa Koloraturowa 64, 2006

olej, płótno; 39 x 45 cm;
sygn. i dat. p. d.: Turek / 2006
estymacja: 2 700 - 3 200 zł
Cena oferowana 2 400 zł