Nr katalogowy: 314

Edward DWURNIK (1943-2018)

Nr katalogowy: 314

Kontrabasista, 2018

akryl, płótno; 13 x 18 cm;
sygn. i dat. u góry: 2018 E.DWURNIK;
estymacja: 6 500 - 8 000 zł
Cena sprzedaży 11 000 zł