Nr katalogowy: 309

Henryk STRUMIŁŁO (1934-2001)

Nr katalogowy: 309

Obraz IV, 1964

technika mieszana, płótno; 135 x 69 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: HENRYK STRUMIŁŁO / "OBRAZ IV" / 69 x135 / TECHNIKA MIESZ. 1964 r.
estymacja: 13 500 - 16 500 zł