Nr katalogowy: 306

Wojciech LEDER (ur. 1960)

Nr katalogowy: 306

Teoria przeźroczystych celów, 2018

technika własna, płótno; 90 x 140 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: Wo. Leder / 2018
estymacja: 13 500 - 16 500 zł
Cena sprzedaży 15 000 zł