Nr katalogowy: 303

Jacek SROKA (ur. 1957)

Nr katalogowy: 303

Twarz, 1987

olej, płótno; 30 x 25,5 cm;
sygn. i dat. p. d.: SROKA / 1987.
estymacja: 2 500 - 2 800 zł
Cena sprzedaży 3 000 zł