Oferta

Kontakt w sprawie zleceń poaukcyjnych:

Waleria Matelska: tel. 663 111 161
e-mail: kolekcjoner@rempex.pl

Artur ŻMIJEWSKI (ur. 1966)

333
Pejzaż bez bohatera, 2015 akwarela, gwasz; papier; 25 x 35 cm;
sygn. na odwrocie: "Artur Żmijewski | »Pejzaż bez bohatera«"; pieczątka z nazwiskiem artysty i datą 2015-07-30;
estymacja: 6 000 - 8 000 zł

Ryszard OPALIŃSKI (ur. 1947)

335
Szkice postaci kobiecych, 1999 tusz, gwasz, papier; 9 x 15 cm (w świetle passe-partout);
sygn., dat. i opisany u dołu: … Opaliński 19.marz 1999. Eltmann (cienkopisem);
estymacja: 5 000 - 7 000 zł

Jan BERDYSZAK (1934-2014)

337
Bez tytułu, 1962 tempera, karton; 69 x 24 (wymiar kompozycji);
sygn. i dat. na odwrocie: JAN / BER / DYSZ / AK / 1962;
estymacja: 25 000 - 30 000 zł

Bogusław SZWACZ (1912-2009)

339
Tableau, ok. 1990 Ilustracje do 18. wierszy Władysława Broniewskiego.
Papier naklejony na tekturki (różne formaty: od 15 x 9 cm do 24, 6 x 14, 3 cm);
estymacja: 5 500 - 6 600 zł

Leon LEVKOVITCH (ur. 1936)

341
Drzewo życia gwasz, piórko, tusz, papier; 26 x 34,5 (w świetle passe-partout);
sygn. p. d.: Levkovitch.
estymacja: 2 800 - 3 400 zł