904
Stolik pomocniczy w stylu art déco orzech; 82 x 66,7 x 49,6 cm.
Polska, ok. poł. XX w.
estymacja: 1 100 - 1 300 zł

905
Stół do jadalni w stylu biedermeier fornir - mahoń; 76,5 x 124 (złożony 85,5) x 64,8 cm.
Europa Środkowa, pocz. XX w.
estymacja: 2 500 - 3 000 zł

906
Komplet mebli w stylu eklektycznym drewno (buczyna?), rzeźbione, złocone; porcelana szkliwiona, malowana, złocona;
Europa Zachodnia, 4 ćw. XIX w.
estymacja: 16 000 - 19 000 zł

907
Biblioteka w stylu neobiedermeier konstrukcja - sosna, fornir - wiąz; 195 x 114,5 x 52,5 cm.
Europa Zachodnia (Niemcy?), XIX w.
estymacja: 2 200 - 2 500 zł

908
Biblioteka eklektyczna fornirowana wzorzystym mahoniem; 196 x 99 x 42,4 cm;
Europa Środkowa, 4 ćw. XIX w.
estymacja: 2 300 - 2 700 zł

909
Komoda późnobarokowa fornir - orzech, 89,5 x 116 x 56,5 cm.
Europa Zachodnia, 2 ćw. XVIII w.
estymacja: 19 000 - 23 000 zł