Nr katalogowy: 71

Arnold (Johan Georg Arnold) GRÄBONE (1896-198

Nr katalogowy: 71

Pejzaż z rzeką

olej, płótno; 51 x 100 cm;
sygn. l. d.: Arnold Grabone
estymacja: 6 800 - 8 200 zł