Nr katalogowy: 45

Kazimierz PIENIĄŻEK (1897-1968)

Nr katalogowy: 45

Pejzaż

olej, tektura; 14,5 x 17 cm (w świetle passe-partout);
sygn. p. d.: K. Pieniążek
estymacja: 1 700 - 1 900 zł