Nr katalogowy: 39

Stanisław Ignacy Poraj FABIJAŃSKI (1865-1947)

Nr katalogowy: 39

Melancholia, 1914

akwarela, tusz, papier; 41,5 x 56 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d. Stanisław Fabijański KRAKÓW 1914.
estymacja: 7 600 - 8 800 zł